Globalny rynek LNG. Bezpłatny e-book od partnera BiznesAlert.pl. Senatorzy USA proponują wzmocnienie sankcji wobec Rosji za cyberataki

:Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza opublikował darmowy e-book poświęcony globalnemu rynkowi LNG.

:Agencja Bloomberg donosi, że senatorzy USA z komisji bankowej zaproponowali rozszerzenie sankcji wobec Rosji ze względu na działania na Ukrainie i w Syrii, a także cyberataki na Stany Zjednoczone.

Globalny rynek LNG. Bezpłatny e-book od partnera BiznesAlert.pl

Wojciech Jakóbik

Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza opublikował darmowy e-book poświęcony globalnemu rynkowi LNG.

Autorami są Marcin Gałczyński, Mariusz Ruszel, Paweł Turowski, Robert Zajdler i Aleksander Zawisza.

Zadanie Global LNG Market finansowane w ramach umowy 882/P-DUN/2016 ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.

Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza to organizacja, której partnerem medialnym jest BiznesAlert.pl.

Pobierz pełną wersję – bezpłatnego e-book: Global LNG Market

 

Senatorzy USA proponują wzmocnienie sankcji wobec Rosji za cyberataki

Bloomberg/Kommiersant/Wojciech Jakóbik

Agencja Bloomberg donosi, że senatorzy USA z komisji bankowej zaproponowali rozszerzenie sankcji wobec Rosji ze względu na działania na Ukrainie i w Syrii, a także cyberataki na Stany Zjednoczone.

Domagają się zaostrzenia sankcji wprowadzonych dotychczas z uwzględnieniem sektora wydobywczego, górniczego, metalurgicznego i kolejowego. Autorzy, republikański senator Michael Crapo i demokrata Scherrod Brown uważają, że pomimo istniejących sankcji Rosjanie nie zmienili postępowania i utrzymują agresywną politykę, w tym „działania militarne i z zakresu cybernetycznego szpiegostwa w celu szkodzenia USA”.

Prezydent USA Donald Trump zadeklarował, że istniejące sankcje pozostaną w mocy dopóki Rosja „nie porzuci działań” przeciwko Ukrainie. W 2014 roku Rosjanie nielegalnie anektowali Krym i rozpoczęli działania zbrojne na wschodzie terytorium ukraińskiego.

Więcej w przeglądzie informacji BiznesAlert.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s