About

Kto? Who?

Jestem analitykiem sektora energetycznego. Skończyłem politologię (licencjat) i stosunki międzynarodowe (magister). Prowadzę także działalność gospodarczą. Administruję stronami internetowymi oraz społecznościowymi i zapewniam im treść. Zainteresowanych współpracą zachęcam do kontaktu w celu zapoznania się z portfolio.

I am energy analyst, political science BA and international relations MA. I am enterpreneur. I am also admin of some portals and fanpages. You are welcome to contact me.

Gdzie? Where?

Jestem redaktorem naczelnym BiznesAlert.pl. W CV mam doświadczenie w podobnych projektach i innych, związanych z tematyką międzynarodową.

I am BiznesAlert.pl Editor in Chief. I got extended experience in similar and quite different projects.

Jak? How?

W swojej twórczości staram się podważać dogmatyczne podejście do specjalistycznych tematów, które są niestety za często tłumaczone w sposób uproszczony ale zubożony, a nie bardziej zrozumiały.

I fight with dogmas in expert topics. They are too frequently simplified to an extent where reader knows less, not learns easier.

Dlaczego? Why?

Blog ten powstaje dla magazynowania treści które rozsyłam w różne miejsca w sieci na przestrzeni czasu. Całą tę mieszaninę zamierzam tutaj przechowywać:)

I store all the stuff I write here:)

  • Telefon

+48509404516

Pozdrawiam,

Wojciech Jakóbik40

Reklamy

2 thoughts on “About

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s