About

3S: spokój, sankcje, solidarność.

Kto? Who?

Jestem analitykiem sektora energetycznego.

Jestem kojarzony z moim hasłem z czasu inwazji rosyjskiej na Ukrainę – 3S: spokój, sankcje, solidarność.

Skończyłem politologię (licencjat) i stosunki międzynarodowe (magister). Prowadzę także działalność gospodarczą. Jestem wykładowcą Kolegium Europy Wschodniej na Uniwersytecie Warszawskim. Administruję stronami internetowymi oraz społecznościowymi i zapewniam im treść. Prowadzę konferencje i wydarzenia. Zainteresowanych współpracą zachęcam do kontaktu w celu zapoznania się z portfolio.

I am energy analyst.

I am often associated with my motto from the time of Russian invastion in Ukraine (in Polish) – 3S: sanity, sanctions, solidarity.

I am political science BA and international relations MA. I am enterpreneur. I am a Eastern Europe Collegium lecturer at University of Warsaw. I am also admin of some portals and fanpages. I lead conferences and events. You are welcome to contact me.

Gdzie? Where?

Jestem współzałożycielem i redaktorem naczelnym BiznesAlert.pl oraz członkiem redakcji kwartalnika „Sprawy Międzynarodowe”. W CV mam doświadczenie w podobnych projektach i innych, związanych z tematyką międzynarodową: portal Europa Bezpieczeństwo Energia, projekty Ośrodka Myśli Politycznej.

I am BiznesAlert.pl co-founder and Editor in Chief and International Relations editorial board member. I got extended experience in similar projects.

Jak? How?

W swojej twórczości staram się podważać dogmatyczne podejście do specjalistycznych tematów, które są niestety za często tłumaczone w sposób uproszczony ale zubożony, a nie bardziej zrozumiały.

I fight with dogmas in expert topics. They are too frequently simplified to an extent where reader knows less, not learns easier.

Dlaczego? Why?

Blog ten powstaje dla magazynowania treści które rozsyłam w różne miejsca w sieci na przestrzeni czasu:)

I store all the stuff I write here:)

  • Telefon

+48509404516

  • Mail

kontakt@wjakobik.com

Pozdrawiam,

Wojciech Jakóbik

 

2 uwagi do wpisu “About

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s